Хотів добра нажити, а позбувся волі: за отримання хабара селищного голову засуджено до 5 років позбавлення волі.

В Донецькій області за отримання хабара селищного голову засуджено до 5 років позбавлення волі.

Красноармійський міськрайонний суд підтримав позицію прокуратури Донецької області та визнав винною Шевченківського селищного голову Донецької області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

У вересні 2015 року чоловік звернувся до спеціаліста-землевпорядника Шевченківської селищної ради з приводу прискорення відведення в тимчасове використання земельних ділянок для ведення городництва, які перебувають у комунальній власності селищної ради.

В подальшому, спеціаліст-землевпорядник з цим питанням звернувся до селищного голови, яка в приватній бесіді повідомила що можна прискорити вирішення цього питання якщо особисто її передадуть 4000 гривень. Землевпорядник повідомив громадянину про незаконні дії селищного голови та запропонував звернутися до правоохоронних органів з відповідною заявою.

Діючи під контролем правоохоронців, спеціаліст-землевопрядник передав селищному голові раніше обумовлену неправомірну вигоду у сумі 4 000 гривень, остання, в свою чергу, підписала акт погодження про відведення в тимчасове користування земельних ділянок.

Селищний голова була затримана під час отримання неправомірної вигоди у своєму службовому кабінеті.

Державним обвинуваченням у суді повністю доведено провину селищного голову та засуджено до 5 років позбавлення вол з конфіскацією половини належного їй майна.

Прес-служба прокуратури Донецької області 

Хабар арешт позбавленняволі прокуратура Донецькаобласть
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію