Навчаємось успішно читати

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Навчаємось успішно читати» у Новогродівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка учні 4-Б ласу взяли активну участь у конкурсі малюнків «Ми читаємо і малюємо!».

            Під час осінніх канікул кожен учень прочитав книгу та намалював ілюстрацію до неї. А після канікул, разом з класним керівником Кузнєцовою О. В. , діти відвідали шкільну бібліотеку, де було проведено урок позакласного читання «Нам без книг ніяк не можна!».

Метою заняття було :формування в учнів бажання читати книги, розвиток інтересу до читання, викликати почуття поваги та шанобливого ставлення до книги, вироблення потреби користуватися бібліотечним фондом.

На уроці діти залюбки відгадували загадки, успішно справились із завданнями літературної вікторини, почули багато прислів’їв про книгу, дізналися про походження слів «бібліотека», «абонемент», «формуляр». Шкільний бібліотекар Бортко Любов Василівна гостинно зустріла відвідувачів та розповіла учням про те, як треба користуватись абонемент, нагадала правила поведінки в читальному залі. А як цікаво було слухати, коли діти презентували свої малюнки! Вони підготували невеличкі розповіді про книгу, казку або оповідання, до яких малювали ілюстрацію. Не обійшлося і без веселої фізкультхвилинки!

            Час минув швидко! Але, я сподіваюсь, що бажання користуватися бібліотекою, інтерес до читання залишаться у дітей назавжди!

            Бібліотека – це не музей!

            Бібліотеку не можна минати!

            Знати важливо для всіх людей:

            Книги умій шанувати!

 

                                                                 Новогродівська ЗОШ І-ІІІст. №10

                                                                Вчитель 4-Б класу Кузнєцова О. В.

IMG_9736IMG_9697IMG_9723

Читання шкільнабібліотека Новогродівка ЗОШ№10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію