У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти"

З метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять та популяризації здорового способу життя, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей, відповідно до Наказу управління з питань фізичної культури та спорту, 4 листопада у Новогродівській ЗОШ №7 відбувся другий етап обласних спортивних змагань «Веселі старти 2016», серед школярів міста Новогродівка. Місцеві школи були представлені командами- переможцями першого етапу змагань у складі десяти учасників. Діти охоче змагались у чотирьох естафетах: швидкість з м’ячем, ловкий м’яч, флорбол та стрітбол.

Результати команд рахували журі у складі представників відділу освіти м. Новогродівка, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту. За висновками чотирьох естафет переможцями змагань стала команда ЗОШ №7 із загальним часом 7,24 хв. Друге місце здобула команда ЗОШ №8 (9,17 хв.), третє місце завоювали учні ЗОШ №9 (9,25 хв.).

Капітани команд отримали грамоти від Новогродівської міської ради, а усі учасники – солодкі призи.

Спортивне свято – це свято здоров’я. Тому кожен, хто сьогодні був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти дружать з фізкультурою та спортом. Тому ми бажаємо всім здоров’я та добра! 

У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-1 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-2 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-3 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-4 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-5 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-6 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-7 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-8 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-9 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-10 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-11 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-12 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-13 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-14 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-15 У Новогродівці пройшов ІІ етап обласних спортивних змагань "Веселі старти", фото-16
Веселістарти спорт змагання Новогродівка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію