Непохитна воля українського народу!

День визволення України визначне свято для кожного її громадянина. У цей день ми згадуємо героїчний подвиг та мужність воїнів, як своїми серцями закривали рідну землю. Весь український народ схиляє голови біля меморіалів та пам’ятників героям другої світової війни вшановуючи пам’ять загиблих визволителів. Теплі слова вдячності та побажання довгих років життя ми кажемо героям які пройшли жахи кривавої війни та лишились живими.

28 жовтня у День визволення України від німецько-фашистських загарбників, Новогродівська рада ветеранів ВВВ, труда та дітей війни, разом заступником Новогродівського міського голови і ветеранами нашого міста, поклали квіти біля пам’ятників у с. Червоний Яр, с. Рубіжне, с. Миколаївка та с. Михайлівка. Після вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, у місцевому кафе «Сказка» для ветеранів було організовано тематичні виступи творчих колективів та учнів ЗОШ №9. На святкуванні з урочистою промовою виступили Новогродівський міський голова, голова Миколаївської сільської ради та голова Михайлівської сільської ради.
            Ветерани ділились спогадами, висловлювали свої побажання майбутнім поколінням. А зворушливі пісні виступаючих торкнулись до кожної душі та викликали почуття гордості що ми разом, ми українці, ми вільні!

Непохитна воля українського народу!, фото-1 Непохитна воля українського народу!, фото-2 Непохитна воля українського народу!, фото-3 Непохитна воля українського народу!, фото-4 Непохитна воля українського народу!, фото-5 Непохитна воля українського народу!, фото-6 Непохитна воля українського народу!, фото-7 Непохитна воля українського народу!, фото-8 Непохитна воля українського народу!, фото-9 Непохитна воля українського народу!, фото-10
28жовтня визволенняУкраїни покладанняквітів Новогродівка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію