Голова Донецької області П.І. Жебрівський підписав розпорядження про включення лісосмуг в комунальну власність сільських і селищних рад

Щоб захистити зелені насадження від незаконних вирубок і призначити відповідального за дерева, голова Донецької області Павло Жебрівський підписав розпорядження про включення лісосмуг в комунальну власність сільських і селищних рад, на території яких вони знаходяться.

«Ми скоро« допрацюємось», що жодної посадки в регіоні не залишиться цілою, - прокоментував своє розпорядження Жебрівський. - До кінця року всі сільради зобов'язані оформити лісосмуги на свій баланс і відповідати за їх збереження ».

Оголошуючи інвентаризацію земель під посадками, Донецька область була однією з перших в Україні щодо приведення документації у відповідність.

Розпорядження голови ДонОДА довелося приймати в зв'язку з недосконалістю законодавства в цьому напрямку.

Далеко не всі райони відповідально підійшли до поставленого завдання. Займатися питанням лісосмуг активно почали в Слов'янському, Добропільському та Костянтинівському районах, інші або не приступили, або відносяться формально, зазначив заступник начальника обласного управління Геокадастру Тарас Куций.

Лісопосадка розпорядження ПавлоЖебрівський сільськарада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію