Відстеження процесу реалізації проектів за кошти ДФРР.

Як раніше повідомлялось, згідно постанови КМУ від 11.05.2016 № 362-р, у нашому місті планується реалізувати два проекти за кошти Державного фонду регіонального розвитку (далі-ДФРР). Це проект з капітального ремонту вуличного освітлення та проект з реконструкції дитячого садочку «Сніжинка». За цими проектами було проведено тендерні закупівлі з використанням системи електроних закупівель «Прозорро», було визначено переможців, які будуть реалізовувати вищезазначені проекти.

Більш повну інформацію щодо проведених тендерних процеду, переможців, оголошених сум та укладених договорів Ви зможете знайти на сайті «Прозорро» за такими посиланнями:

* проект капітального ремонту вуличного освітлення м. Новогродівка «Підвищення рівня комфортності життєвого середовища населення шляхом запровадження інноваційних, енергозберігаючих технологій мереж зовнішнього освітлення вулиць м. Новогродівка Донецької області» - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-07-27-000495-b/;

* проект «Реконструкція будівлі дитячого садочку «Сніжинка» під «Центр розвитку дитини», розташований за адресою: вул. Мічуріна, 34, м. Новогродівка, Донецька область» - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-10-18-000428-b/.

Також про стан реалізації проектів Державного фонду регіонального розвитку можливо дізнатися на сайті «ДФРР. Мінрегіон» У розділі «ПРОЕКТИ» щотижнево оновлюється інформація щодо проведення будівельних та ремонтних робіт виконавцями проектів, викладаються фото ремонтних процесів та відповідні декларації всіх процесів будівельних етапів.

Відстеження процесу реалізації проектів за кошти ДФРР., фото-1
ProZorro публічнізакупівлі проекти реалізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію