Українські політики оприлюднили свої доходи: перший етап е-декларування

У понеділок, 31 жовтня о 00:00 завершився перший етап подання електронних декларацій для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Про це повідомила прес-служба НАЗК на своїй сторінці у Facebook.

"Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 30 жовтня о 24:00 завершується перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, робота системи е-декларування неодноразово викликала у чиновників певні труднощі. Зокрема, вони жалілися на незручний інтерфейс та технічні збої у роботі системи. Менш з тим, більшість високо посадовців задекларувала своє майно у Єдиному державному реєстрі декларації.

 Наразі соціальні мережі наповнені інформацією про результати е-декларування. Так повідомляється що політики окрім декларування звичних цінностей (грошей, коштовностей, рухомого та нерухомого майна) реєструють і екзотичні: білети у космос, мощі святих, ікони, колекції рідкісних вин, оригінали картин видатних митців з підписами та багато іншого.

 Президент Петро Порошенко задекларував 62,162 мільйона гривень доходу за 2015 рік.

Готівкою президент тримає 60 000 доларів та 900 000 гривень.
Порошенко задекларував права власності у понад 100 компаніях в Україні, Росії, Польщі, Іспанії, Китаї, на Кіпрі, Британських Віргінських островах та у Нідерландах.
Серед них – суднобудівний завод, завод скловиробів, низка телерадіокомпаній, спортивно-оздоровчий комплекс, страхові компанії, агрофірми, "Міжнародний інвестиційний банк", корпорація "Рошен" та інші.

Слід зазначити, що серед задекларованих компаній є "Севастопольський морський завод", "Севморверф", "Севмортранс" і "Фінансово-страхова компанія "Адміралтейська", які розташовані в окупованому Криму.

Політики Україна е-декларування доходи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію