ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ У СМТ. ГОСТРЕ

25 жовтня, в смт.Гостре було відкрито новий дитячий майданчик. Такий подарунок для малечі зробив народний депутат України Сажко С.М. Також на святі були присутні секретар Селидівської міської ради Голубенко М.І., керуючий справами виконкому Селидівської міської ради Павленко Л.В., селищний голова Фунтікова І.Є., депутати селищної ради Міненко І.В. і Гаврилко Т.Є.

На відкриття завітали жителі смт.Гостре, серед яких було чимало дітлахів. Ігровий майданчик знаходиться поруч із будівлею селищної ради.

Відкриття пройшло під звуки веселої дитячої музики, був проведений невеликий концерт учасників місцевої самодіяльності, які залучали до гри малечу.

Сергій Миколайович Сажко привітав дітей із новим ігровим майданчиком та побажав їм миру та злагоди. Народний депутат наголосив, що тепер у дітей з’явилося місце для активного відпочинку та ігор, а тому вони будуть рости здоровими і щасливими.

Ірина Євгенівна Фунтікова поздоровила місцевих жителів, висловила щиру подяку народному депутатові та Селидівському міському голові за проявлену турботу про майбутнє покоління і сприяння у встановленні дитячого майданчика. Вона побажала Сажко С.М. міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, невичерпної енергії, довголіття і вручила святковий коровай.

Слова вдячності також промовили депутат селищної ради Міненко Інна Вікторівна і діти. Наприкінці свята народний депутат разом із селищним головою урочисто відкрили майданчик, перерізавши святкову стрічку. 

Маленькі жителі смт.Гостре одразу почали освоювати гойдалки і, судячи з блиску в оченятах, залишились дуже задоволені новим подарунком.

ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ У СМТ. ГОСТРЕ, фото-1 ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ У СМТ. ГОСТРЕ, фото-2 ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ У СМТ. ГОСТРЕ, фото-3 ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ У СМТ. ГОСТРЕ, фото-4 ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ У СМТ. ГОСТРЕ, фото-5 ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ У СМТ. ГОСТРЕ, фото-6 ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ У СМТ. ГОСТРЕ, фото-7 ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ У СМТ. ГОСТРЕ, фото-8
selidovo-rada.gov.ua
Дитячиймайданчик смт.Гостре відкриття народнийдепутат СергійСажко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію