КОРИСНИЙ ВІДПОЧИНОК НА КАНІКУЛАХ В СЕЛИДІВСЬКІЙ ЗОШ №1

У останній тиждень жовтня у школярів - осінні канікули. Це час, коли можна змістовно відпочити і набратися сил для подальшого навчання. Учні Селидівської ЗОШ № 1 не сиділи у цей час перед телевізором або комп'ютером, а намагалися провести час відпочинку з користю. Заплановано ряд заходів, на які із задоволенням прийшли учні, не дивлячись, що це вільний від школи час. Вони спілкувалися з однокласниками та вчителями.

Так, серед учнів 6-7 класів за участю учнівського самоврядування відбулася квест – гра «Сторінками цікавих наук». Учні утворили чотири різновікові команди «Дзвоники», «Прометей», «Непереможні» та «Супер-діти».

Виконуючи різноманітні завдання, учні з кожним новим випробуванням відкривали для себе щось нове, або переконувалися у необхідності тих знань та вмінь, які мали. Та насамперед ця гра була цікавою не тільки для учнів, а і для вчителів, які підготували цікаві завдання для учнів. Медична сестра, бібліотекар, педагог-організатор теж чекали команди на своїх зупинках. У часники були активні, кмітливі та звичайно користувались загальним правилом « Дружба – понад усе»!

А ось для учнів 2-х класів пройшов цікавий захід « Осінь – чарівниця фарби готувала». Учні залюбки відгадували загадки, розв’язували завдання вікторини, фантазували, складали захоплюючі продовження розповідей. До проведення заходу залучили керівника гуртка ЦТДЮ по бісероплетінню Мігульову Анну Вадимівну, яка разом з дітьми виготовляла осінні листочки, з яких склали гарний осінній букет. Учні 8- х класів провели змагання «Нумо, хлопці!»

Селидово ЗОШ№1 канікули
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію