Нові традиції

В 2015 році Президент України підписав указ, яким встановив нове державне свято - День захисника України 14 жовтня. Це свято всіх тих, хто стояв на захисті рідної землі в різні історичні часи та особливо зараз, у ці нелегкі для Вкраїни часи.

Другий рік поспіль загальноміській захід проводиться на базі Новогродівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 9. В минулому році гостями заходу були ветерани міста та представники прикордонної застави, розташованої в Новогродівці. Цього року до них приєднались бійці 55 бригади та ДУК, ПС, військовослужбовці Покровського воєнкомату.

Ведучі свята привітали всіх гостей із державним святом,першокласники подарували верші та газету - побажання від учнів школи.

Традиційно найщиріші вітання від мешканців міста висловила нашим захисникам. Новогродівський міський голова Білецька Л.М.

У концерті приймали участь колектив та вихованці музичної школи міста, танцювальний дует школи № 7, тріо «Мрія», народний аматор В.Слєпухіна, флешмоб показали учні школи № 10. Учні школи № 9 представили свою музичну композицію «Україна - нова» та закликали берегти мир піснею «Мир без войны».

В кінці свята директор школи Борковець А.О. поздоровила всіх зі святом та подарувала гостям запашні обереги-короваї.

Прес-служба школи

Изображение 1882Изображение 1893Изображение 1896

Новогродівка ЗОШ№9 ДеньзахисникаУкраїни привітання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію