Українським нардепам підвищили заробітну плату

Напередодні Верховна Рада підвищила посадові оклади всім парламентаріям, і тепер зарплата кожного нардепа буде перевищувати 36 тисяч гривень. Таку постанову про пропозиції до проекту закону про Держбюджет на майбутній рік підтримали 230 народних депутатів під час пленарного засідання, яке відбулося 20 жовтня.

Доповнення до постанови, прийнятої напередодні, визначає нові розміри посадових окладів парламентаріїв. Потрібно відзначити, що оклади нардепів будуть розраховуватися з мінімальної зарплати в Україні - 1450 гривень. Наприклад, зарплата голови ВР тепер становитиме тридцять мінімальних зарплат (це становитиме 43 500 грн.!!!), у заступників голови оклад підвищиться до 28 мінімальних зарплат. Крім того, зростуть зарплати у керівників парламентських фракцій і комітетів - посадовий оклад буде досягати 27 мінімальних зарплат.

Заступникам керівників фракцій оклад підвищать до 26 мінімальних зарплат. Звичайні нардепи в Верховній Раді, що входять в комітети, з нового року також можуть розраховувати на високі оклади - всім вони будуть збільшені до 25 мінімальних зарплат. Потрібно відзначити, що з 423 депутатів ВР тільки 26 осіб не входять ні в один з комітетів.

Всі ми дуже раді, що тепер депутати не лишаться голодні! А народові, особливо сім'ям з дітьми, вистачить і 1450 на місяць! Особливо зараз, коли ціни на харчі значно зросли...

ВерховнаРада Україна зарплатня депутати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію