День захисника України масштабно відзначили у Покровську

14 жовтня оголошено вихідним днем. Президент України Петро Порошенко Висловив думку, що День захисника України потрібно відзначати так само масштабно, як Різдво, Великдень і День Незалежності.
Крім Дня захисника України, в цей осінній день українці відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і день створення Української повстанської армії.
По всій країні сьогодні проходять святкові концерти, виставки і фестивалі. Покровськ теж подарував жителям і гостям міста чудовий святковий настрій, позитивні емоції, естетичну насолоду і почуття гордості за нашу Батьківщину.
У центрі Покровська на площі Шибанкова з ранку почали роботу майстер-класи, де гості свята навчалися миловарінню, модульному орігамі, виготовленню святкових сувенірів та листівок, а також прикрас, виконаних в національному стилі, малюнку на гіпсових фігурках і ковальській справі.
На площі усі охочі могли зблизька роздивитися військову техніку і зробити вражаюче фото на пам'ять. З міста Покрова Дніпропетровської області з Чортомлицької Січі, в Покровск приїхали козаки з показовими виступами з бойового мистецтва на шаблях, ножах, піках і сокирах. Після виступу козаки спілкувалися з глядачами ділилися враженнями про місто і навчали поводженню з традиційною козацькою зброєю.
Цілий день не припиняться щирі вітання, радість і веселощі. На урочистій частині свята з вітальним словом та побажаннями виступали голови найближчих міст Мирнограда, Селидове, Новогродівки та звичайно ж Покровську. Наші захисники, бійці ВСУ були нагороджені грамотами та урядовими нагородами.
Творчі колективи виступали з артистичними номерами, даруючи усмішки і святковий настрій всім глядачам.

День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-1 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-2 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-3 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-4 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-5 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-6 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-7 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-8 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-9 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-10 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-11 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-12 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-13 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-14 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-15 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-16 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-17 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-18 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-19 День захисника України масштабно відзначили у Покровську, фото-20
Свято Покровськ виставки військоватехніка майстеркласи творчівиступи нагородження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію