Свято осіннього врожаю

Різнобарвна, розмаїта осінь не довго пестила нас теплом і сонцем. Здається, що у новогродівців навіть не вистачило часу, щоб намилуватись красою золотих дерев і кущів. Якось швидко листя лягло на землю, розгулялись холодні вітри, проривались дощі, дні стали осінньо-понурими. Деякі дорослі вже почали сумувати за теплими довгими днями, а малі діти в силу своєї допитливості радіють збираючи «їжаків» з каштанових дерев, готують гербарії, з великим захопленням роблять тематичні поробки з природних матеріалів, які нам подарувала осінь. А у дитячому дошкільному закладі №11 «Берізка», старша група діточок подарувала батькам та гостям осіннє свято-мюзикл «Ходить гарбуз по городу».

Це свято подяки осіні за врожай, любові до природи, дитячої щирої радості. Вихователі, музикальний керівник, разом з дітьми та з батьківською допомогою, вивчили гарні віршики і заспівали їх на лад українських народних пісень. Батьки старанно готувались до свята та майстрували яскраві костюми для своїх синів та дочок. Так на святі були: Гарбуз - господар городу, стигла Диня, символічна Калина, хлопчики Огірочки, красуні Морквинки, пишна Капустина, Картопля з усією своєю сімейкою, стиглі Помідори, та бордові Буряки.

Але це свято було проведено не лише заради втіхи. З таких виступів у вихованців дитячого садочка закладаються основи музичного смаку, розвиваються музикальні здібності, досягається правильна вимова слів, чітка та виразна дикція під час співу, діти вчаться працювати колективно та співати підгрупами. Глядачі були у захваті від артистичного виступу і нагородили маленьких акторів бурхливими оплесками, а вдома ще й подарують їм теплі поцілунки та затишні батьківські обійми.

Свято осіннього врожаю, фото-1 Свято осіннього врожаю, фото-2 Свято осіннього врожаю, фото-3 Свято осіннього врожаю, фото-4 Свято осіннього врожаю, фото-5 Свято осіннього врожаю, фото-6 Свято осіннього врожаю, фото-7 Свято осіннього врожаю, фото-8 Свято осіннього врожаю, фото-9 Свято осіннього врожаю, фото-10 Свято осіннього врожаю, фото-11
Осінь овочі мюзикл діти виступ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію