В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки

Напередодні одного з головних державних свят Дня захисника України, наші кореспонденти побували в Оперативній протитанковій прикордонній заставі міста Новогродівки. Під час візиту проходили щоденні тренування з особовим складом по індивідуальній майстерності володіння спец. тактикою. Як повідомив командир оперативної прикордонної застави Василь Сімушин, основною метою таких занять є підвищення живучості солдат безпосередньо в ході бойових дій. Заняття по володінню груповою зброєю проводяться так само на виїзді. Відточування майстерності бійців дуже важливий момент, адже якщо солдат під час бою виконує установки на автоматі, не замислюючись, це значно збільшує його шанси на виживання.

У загоні усюди порядок, а дисципліна і повага до командування на вищому рівні. Незважаючи на суворість, відносини тут дружні - є час і для відпочинку і для солдатського гумору. Бійці служать за контрактом, для виконання обов'язку на добровільних засадах. Кожен готовий постояти за себе, за товариша, за Рідну землю.

14 жовтня наших захисників привітають урочистою промовою, нагородять грамотами і символічними подарунками. Учні та педагоги Новогродівської ЗОШ №9 готують святкову програму і привітання. Але часу на масштабні святкування немає, адже бійці завжди повинні бути готові дати відсіч ворогу. Василь Сімушин привітав зі святом усіх захисників України і молоде покоління - майбутнє нашої країни. «Батьківщина у нас одна і ми їй потрібні! Краще бути кимось в своїй країні, ніж ніким в чужій... »- додав командир застави.

            Свято 14 жовтня є особливим днем для людини, що служить в рядах прикордонного загону. Це родовий козак, боєць оперативної танкової застави з позивним Шаман. Він входить в Приазовський курінь козацького війська низового. Позивний Шаман не вигаданий, оскільки козак дійсно володіє лікуванням травами. Боєць прийшов на службу відразу як тільки дізнався про те, що країна потребує захисту і відважно несе службу. Шаман нагороджений багатьма нагородами в тому числі і урядовими. Козак дотримується всіх традицій зберігаючи і традиційний козацький вигляд - носить чуприну закладаючи її за ліве вухо і сережку. Тож для нього буде два свята – День захисника України і День Українського козацтва. Шаман майстерно володіє козацькою шашкою і з задоволенням виступає на свята з палаючими шаблями. Особливо Шаман відзначає, що найбільш вдячною публікою є діти.

Козацтво відіграло велику роль в історії України, справило вплив на формування специфічних рис культури, самосвідомості та національного характеру. Найголовніше, що потребує сьогодні відродження, — це висока громадянська свідомість наших предків. Нам потрібно дбати про духовне і культурне відродження народу, потрібно пишатися тим, що ми — українці! Тому 14 жовтня це надзвичайне свято для кожного громадянина України, адже як зазначається у гімні нашої держави ми всі «…браття, козацького роду…»

В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-1 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-2 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-3 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-4 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-5 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-6 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-7 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-8 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-9 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-10 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-11 В гостях у захисників: візит журналістів до оперативної протитанкової прикордонної застави м.Новогродівки, фото-12
Прикордоннийзагін навчання ДеньзахисникаУкраїни Деньукраїнськогокозацтва 14жовтня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію