Кабмін ухвалив перелік інвестпроектів для реалізації за кошти ДФРР.

Кабінет Міністрів України схвалив перелік інвестиційних проектів та програм, які будуть реалізовуватися у поточному році за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Розпорядженням від 11 травня 2016 р. № 362-р «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/362-2016-%D1%80) Кабмін затвердив розподіл коштів ДФРР на 219 проектів по всій Україні: проекти освіти, водопостачання та водовідведення, охорони здоров’я та соціального захисту населення, дорожньо-транспортної інфраструктури, культури, спорту та інші об'єкти та заходи, в т. ч. центри надання адмінпослуг, придбання спецтранспорту, - уточнили в Кабміні.

До переліку увійшли проекти, які планується реалізувати та території міста Новогродівка Донецької області:

  • 15877,26 тис. грн. - «Реконструкція будівлі дитячого садочку "Сніжинка" під "Центр розвитку дитини", розташований за адресою: вул. Мічуріна, 34,м. Новогродівка Донецька область»;
  • 8234,565 тис. грн. - «Капітальний ремонт вуличного освітлення м. Новогродівка «Підвищення рівня комфортності життєвого середовища населення шляхом запровадження інноваційних, енергозберігаючих технологій мереж зовнішнього освітлення вулиць населеного пункту м. Новогродівка, Донецька область».

З Інформацією щодо стану реалізації проектів за рахунок коштів ДФРР можна ознайомитись на сайті http://dfrr.minregion.gov.ua/.

Кабмин Україна рішення проекти Новогродівка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію