Кубок міста Новогродівка з Косікі каратедо

1-2 жовтня в Будинку дитячої творчості, що в Новогродівці відбулись змагання Кубок міста Новогродівка за затвердженими правилами проведення змагань Українською Федерацією Шорінзірю Кенкокан каратедо Косікі каратедо. Місцеві спортсмени показали гарні результати у програмі куміте за своїми віковими категоріями: перші місця здобули Шаптала В. (10-12 років), Олійников С. (12-13 років). Друге місце розділили Шаповалова С. (до 9 років) та Каланча П.(14-15 років). Треті місця здобули Панченко Б. (10-11 років), Парамонов С. (12-13 років), Мартиненко Е. (до 9 років), Балінов О. (10-11 років), Шибанов Д. (14-15 років), Костюченко М. (8-9 років), Логунов Г. (8-9 років).

Розвиток бойових мистецтв у Новогродівці підтримує Балінов Олександр Олександрович. З побажаннями гарних результатів та перемог перед початком змагань виступила начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Мантурова О.М. За проведенням боїв пильно спостерігав головний суддя змагань І.А. Непочатов.

Кубок міста Новогродівка з Косікі каратедо, фото-1 Кубок міста Новогродівка з Косікі каратедо, фото-2 Кубок міста Новогродівка з Косікі каратедо, фото-3 Кубок міста Новогродівка з Косікі каратедо, фото-4 Кубок міста Новогродівка з Косікі каратедо, фото-5 Кубок міста Новогродівка з Косікі каратедо, фото-6 Кубок міста Новогродівка з Косікі каратедо, фото-7 Кубок міста Новогродівка з Косікі каратедо, фото-8

 

 

Косікікаратедо змагання Новогродівка Кубок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію