Отримувачів субсидій почнуть ретельно перевіряти

Прохачам субсидій влаштують перевірки, в ході яких соціальний інспектор перевірить не тільки майно, але й запитає про вартісь побутової техніки.

Наприклад, пенсіонерам можуть відмовити в допомозі, якщо у них в сім'ї числиться два автомобілі на двох (хоча від однієї з машин залишився тільки іржавий кузов, а зняти її з обліку немає грошей), або соціальний інспектор виявив у них в будинку нову побутову техніку.

"Ми з дружиною подали заяву на субсидію, - розповів нам пенсіонер Василь Іванович. - І через пару днів прийшов інспектор з соцзабезу. Він побачив новий холодильник і пральну машину - і заявив, що все це коштує більше, ніж 9700 грн. (Згідно із законом, щоб отримати субсидію, можна зробити великих покупок не більше ніж на 9700 грн, - ред.). Ми пояснили, що з покупкою техніки нам допомогли діти, які живуть окремо. Інспектор запитав: "А скільки заробляють ваші діти?". Заспокоївся він тільки, побачивши, що найдорожчі речі - холодильник, він коштує близько 5000 грн, і пральна машина - 3000, випущені 1,5 роки тому. Сказав, що тоді їх можна виключити зі списку покупок за останні 12 місяців...", - йдеться у матеріалі видання Сегодня.ua.

Повідомляється, що в багатьох літніх людей така перевірка викликає лише зайве хвилювання і примушує почувати себе приниженими.

znaj.ua
Субсидії перевірка соціальнийінспектор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію