Злочин та покарання: британця судять за участь у бойових діях з боку ДНР

41-річний британець, знятий на відео разом з російськими бойовиками на Донбасі, в середу, 28 вересня, постав перед судом у Лондоні. Бенджамін Стімсон з міста Олдем в північно-західній частині Англії звинувачується по ряду статей британського антитерористичного законодавства, повідомляє Deutsche Welle.

Саме йому ставиться в провину "намір здійснити акт тероризму і кроки по реалізації цього наміру", а також "намір здійснити акти тероризму і сприяння актам тероризму", повідомив представник поліції. Він підтвердив, що звинувачення, висунуті проти Стімсона, пов'язані з конфліктом на сході України між українською армією і збройними проросійськими сепаратистами.

Журналісти британської медікомпаніі BBC в жовтні 2015 року взяли інтерв'ю у Стімсона на Донбасі. В ході відеозйомки британець заявив, що готовий вбивати, якщо його життя опиниться під загрозою. Він також сказав, що розцінював би такі дії як акт війни.

В іншому відеозаписі, що згодом виклали на порталі YouTube, Бенджамін Стімсон заперечував участь у військових діях в на сході України і стверджував, що журналісти попросили його продемонструвати, як він поводиться зі зброєю. Суд в Лондоні ухвалив заарештувати Стімсона до наступних слухань, запланованих на 7 жовтня.

БенджаминСтімсон бойовик терроризм суд британець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии