Арсен Аваков привіз на Донбас нові поліцейські автомобілі RENO

22 вересня на Соборній площі Слов'янська пройшла урочиста зустріч з міністром МВС України Арсеном Аваковим. Метою візиту стало вручення підрозділам Національної поліції Донецької області 52 нових позашляховиків фірми RENO.

"Рішення виділити вдосконалені поліцейські автомобілі Донецькій та Луганській областям належить Кабінету міністрів України і продиктовано особливою ситуацією в даних регіонах. Ці 52 автомобілі вручаються не тільки патрульній поліції, але всій поліції Донецької області. Ми почали реформування правоохоронної системи з патрульної поліції, але інші підрозділи заслуговують не меншої уваги" - підкреслив Аваков.

Міністр привітав поліцейських з такою важливою подією і відзначив, що реформування в правоохоронній системі триває. За словами Арсена Авакова, перехід від «пострадянської», міліції до сучасної національної поліції - процес нелегкий і недешевий.

Він буде супроводжуватися злетами і падіннями. На підтвердження цього міністр МВС сказав перефразовані слова Гавела: «Краще 5 років реформ з помилками, ніж 50 років стогнаціі».

bdzhola.com
Аваков Слов'янськ Донеччина поліція позашляховики автомобілі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии