Вищі навчальні заклади України увійшли до світового рейтингу найкращих

До рейтингу 980 найкращих університетів світу 2016-2017 років, що складається британським журналом Times Higher Education, увійшли чотири українські виші.

Це випливає з даних на сайті THE. У рейтингу минулого року були присутні два українські виші – Київський національний університет імені Тараса Шевченка і Харківський національний університет імені Василя Каразіна. Вони входили до групи з 601 по 800.

У новий список увійшли також Національний університет Львівська політехніка, який став лідером серед українських вишів, а також НТУУ Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

У цьому році вперше за 12-річну історію рейтингу найкращим вузом світу визнанийбританський університет Оксфорда. До першої трійки ввійшли також Каліфорнійський технологічний інститут і Стенфордський університет (обидва – США).

У топ-10 рейтингу опинилися також Стенфорд (США), Кембридж (Великобританія), Массачусетський технологічний інститут (США), Гарвард (попередній лідер рейтингу) і Прінстон (обидва – США), Імперський коледж Лондона (Велика Британія), Швейцарська вища технічна школа Цюріха – Швейцарський федеральний технологічний інститут Цюріха і Каліфорнійський університет в Берклі (США).
radio24.ua
Україна Вищінавчальнізаклади світовийрейтинг найкращіусвіті
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии