Розвиток міста залежить від наявності та використання матеріально-технічної бази

Механізоване прибирання  територій населених пунктів є одним з важливих і складних завдань охорони навколишнього середовища міст. Якість робіт з прибирання і санітарного очищення міста залежить від раціональної організації робіт і виконання технологічних режимів. Влітку виконуються роботи, що забезпечують максимальну чистоту міських доріг і приземних шарів повітря. Взимку проводяться найбільш трудомісткі роботи: видалення снігу, боротьба з ожеледдю, запобігання сніжно-крижаним утворенням.

Роботи з механізованого прибирання і видалення побутових відходів в м.Новогродівка виконують 2 підприємства (ФОП Балінов О.О., КП «Міський гуртожиток»), які займаються прибиранням території міста, та здійснюють збирання та видалення відходів. Як засвідчує проведений аналіз та виконані розрахунки, для організації належного утримання вулично-дорожньої мережі, збирання та транспортування ТПВ м.Новогродівка  у відповідності до сучасних санітарно-гігієнічних вимог, парк наявних машин потрібно оновити, а деяку техніку придбати.

Згідно  схеми санітарного очищення м.Новогродівка  затвердженого рішення виконавчого комітету від 20.01.2016 № 10 «Про затвердження Схеми санітарного очищення м.Новогродівка» з метою реалізації  1 та 11 етапу схеми  санітарного очищення міста рекомендовано придбання 2 од. поливально-мийної машини для миття доріг, підмітально-прибиральні машини для прибирання території в кількості 2 од.  та снігоочисні відвали на самоскид   в кількості 4 од. 

З метою впровадження діючої схеми санітарного очищення м.Новогродівка виконавчий комітет Новогродівської міської ради звернувся з запитом до департаменту екології та природних ресурсів Донецької області щодо виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища  на придбання    спецтехніки (сміттєвозів зі змінним  обладнанням на базі МАЗ-4571) в кількості 2 од., тому у серпні поточного року виконкомом Новогродівської міської ради через систему PROZORO придбано 2 од. спецтехніки на загальну суму  3033,00 тис.грн.

Природоохоронний ефект - зменшення кількості відходів,   підвищення рівня благоустрою міста, обмеження шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та здоров'я людини.

Спецтехніка Новогродівськийвиконком PROZORO
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію