У Новогродівку завітав директор департаменту екології та природних ресурсів

13 вересня до Новогродівки завітала робоча група під  головуванням з директором департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Натруса Сергія Петровича. На зустрічі також були присутні начальник управління містобудування та архітектури - головний архітектор області Кузьменко Володимир Іванович, помічник губернатора Донецької ОДА Лебідь Олександр Вікторович, Новогродівський міський голова Білецька Людмила Михайлівна та перший заступник голови Булі Людмила Петрівна. Представники департаменту на власні очі мали змогу побачити процес втілення у життя проекту «Заходи з озеленення міста Новогродівка шляхом реконструкції скверу ім. Тараса Шевченка». Присутні обговорили проблемні питання, які потрібно врахувати в реалізації проекту, зауваження з боку директора департаменту, узгодили етапи роботи. 
Дуже серйозна розмова відбулась з генпідрядником ТОВ «ДЕНИ-ДОНБАСС». Сергій Натрус звернув увагу на якість робіт що проводяться товариством, на замалу кількість робітників, звернув увагу на те, що треба скорегувати діяльність, щоб закінчити роботи у зазначений термін. До речі, строк реалізації першого етапу проекту заплановано до 31 жовтня поточного року. Окрім вирішення питань впровадженого проекту, робоча група з департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА, внесли пропозиції стосовно подальшого озеленення міста та покращення екологічного фону. Новогродівський міський голова прийняла до відома виказані пропозиції та запевнила Сергія Петровича та його колег в тому, що у подальшому прикладе зусилля для втілення запропонованих, актуальних ідей для нашого міста.

У Новогродівку завітав директор департаменту екології та природних ресурсів, фото-1 У Новогродівку завітав директор департаменту екології та природних ресурсів, фото-2 У Новогродівку завітав директор департаменту екології та природних ресурсів, фото-3
Департамент екологія ДонецькаОДА Натрус Новогродівка сквер реконструкція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии