Благоустрій рідного міста

   Глобальна проблема збереження екології наразі існує не тільки у нашому місті, а й в усьому світі. Кожен мешканець міста, кожна родина повинні намагатись зберегти екологію на нашій «блакитній планеті». Навіть найпростіша акуратність під час відпочинку - це вже велика справа. Адже всі ми - люди відповідаємо за все, що нас оточує. 
   Погодьтесь, приємно милуватись чистими гарними вулицями чи проводити вільний час в зеленіючому парку і сквері міста. Але ж їх чистота і благоустрій залежить від кожного з нас. 
З метою облагороджування міста Новогродівки, на черговій 11 сесії Новогродівської міської ради VII скликання, було прийнято рішення виділити кошти з місцевого бюджету на придбання вазонів для квітів. Завдяки цьому на площі Шахтарська були встановлені вазони замість старих стовпів, а з допомогою людей небайдужих до долі міста, меценатів та активістів ( Кривошликова В.І, Сіденко Р.В., Пастушкова Л.І., Анен’єва А.М, Мальчина М.М., Пальчикова Є.В., та Мілокум В.П.), у вазони були висаджені гарні квіти. Тепер новогродівці відзначають, що дуже приємно милуватись рідним містом, яке прямує до оновлення та покращення. 
   Окрім цього розпочалась реалізація проекта «Озеленення міста Новогродівка шляхом реконструкції скверу ім. Т.Г. Шевченка». Цей проект було розроблено за рахунок коштів місцевого бюджету. Проектом передбачено: посів газону, висадка кущів, благоустрій та сучасне освітлення території скверу, встановлення лавок для відпочинку, облаштування дорожнього покриття та влаштування додаткових тротуарів. Прагнення до прогресу підтримуються в області. Тому реалізація проекту передбачена за рахунок коштів обласного бюджету екологічного фонду. На сьогодні у сквері виконуються роботи із зняття бетонного покриття –плитки ФЕМ (фігурні елементи мощення) та видалення зелених насаджень. 
    Завдяки роботам які ведуться з весни поточного року наше місто змінюється на краще. Місцеві парк та сквер приваблюють мешканців відпочити в чарівному куточку, насолодитися прохолодою зелених насаджень та ароматом чаруючих квітів. Щира подяка кожному хто докладає зусиль для збереження краси і порядку у Новогродівці!
Благоустрій Новогродівка сквер вазони квіти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію