Держава допоможе фермерам

Державна підтримка малих і середніх фермерських господарств, а також тим, хто займається молодими плодово-ягідними насадженнями і майбутнім виробникам органічної продукції буде збільшена до 500 тис грн.

Про це на засіданні уряду заявив міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий.

Пояснюючи необхідність прийнятого рішення, міністр підкреслив, що підтримку отримають фермерські господарства, які займаються різними видами діяльності, включаючи виробництво органічної продукції і сировини.

«Ми хочемо направити підтримку фермерам, які мають в обробці земельні ділянки площею не більше 500 га, тим, хто здійснює закладки молодих плодово-ягідних і виноградних насаджень, що тягне за собою збільшення робочих місць, а також тим, хто подав заявку на перехід до органічної продукції або сировини », - зазначив Кутовий.

За його словами, постановою був збільшений поріг максимальної допомоги на одне фермерське господарство: від 250 тис. Грн до 500 тис. Грн.
Раніше міністр також анонсував широку підтримку аграріїв в проекті бюджету на 2017 рік як один із пріоритетів власне проекту бюджету і роботи уряду в цілому.

Ферми підтримка допомога розвиток господарство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии