Відновлення розвитку та миру на Донбасі стосується лише територій підконтрольних Україні

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявив в ефірі «5 каналу» про те, що концепція державної цільової програми відновлення та розвитку миру в східних регіонах України стосується тільки підконтрольних Україні територій. З його слів, стратегія охоплює Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, частину Донецької та Луганської областей. Непідконтрольний Донбас не включили в план, оскільки там немає української влади.


"Щодо тих територій у нас є інший план гуманітарного реагування", - сказав Черниш.
У поясненні міністра позначено, що під відновленням мається на увазі не тільки пошкоджену інфраструктуру, а й нормальне функціонування регіонів. Наприклад, створити умови, щоб переселенці нарівні з місцевим населенням користувалися садками, школами, лікарнями.


Вже 31 серпня, Кабінет міністрів схвалив концепцію держпрограми відновлення та розвитку миру в східних регіонах України. Проект охоплює інфраструктуру, соціальні послуги, ліквідацію шкоди навколишньому середовищу, економіку і громадську безпеку.

Подробиці держпрограми поки не розкриваються. Заступник міністра України з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що план представлять в закритому режимі, а суспільство не отримає доступ до документів. При цьому "дорожню карту" по цій стратегії можуть опублікувати після затвердження урядом.

Министр відновлення Донбасс Украина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии