В Селидово пролунав перший дзвоник

1 вересня в школах м.Селидове пролунав перший дзвоник. У деяких школах відбулося подвійне свято: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6 відзначає своє 25-річчя, а ЗОШ І-ІІ ст. №12 - шістедисятий раз збирає дітлахів на перший дзвоник. Сьогодні школа №6 приймає 76 першокласників, а школа №12 - 61.

Урочисту лінійку відкрили директори шкіл. У своїй промові директор ЗОШ №6 П.І. Петрик підкреслив, що шоста школа ровесниця нашої незалежної України, отже її ювілей вдвічі вагоміший.

Директор школи №12 С.В. Давиденко відмітила поважний вік навчального закладу, проте тут завжди панує запальний дух юності.

Почесними гостями шкіл міста були В.В.Ремізов – Селидівський міський голова, народний депутат України С.М. Сажко, директор департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Ю.Г. Узун, начальник відділу освіти міської ради О.О.Соломахіна, настоятель Свято-Миколаївського храму ієрей Андрій Роменський.

Селидівський міський голова В.В. Ремізов у своєму привітанні підкреслив, що саме з першого дзвоника для кожної дитини починається дорога у майбутнє. Школа розвиває здібності, розкриває дитячий талант.

Народний депутат України С.М.Сажко побажав дітям, вчителям та батькам мирного неба, творчих успіхів і презентував ЗОШ №12 новий кабінет з сучасним обладнанням для першокласників.

Директор департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Ю.Г.Узун побажав всій шкільній родині міцного здоров’я, добробуту, злагоди та миру.

Караваєм привітали першокласників їх батьки. На вдалу життєву дорогу, на успіх в навчанні благословив учнів настоятель Свято-Миколаївського храму ієрей Андрій Роменський.

В цей день слова вдяки своїм вчителям звучали від учнів, батьків та гостей свята.

Завершилось свято традиційним першим дзвоником. В останній раз перший дзвоник пролунав для майбутніх випускників.

Гості свята оглянули кабінети, спортивні зали та введену в цьому році в експлуатацію нову модульну вугільну контейнерну котельну в ЗОШ №6, 

на будівництво якої витрачено 2239,5 тис.грн.. Влітку цього року було проведено ремонт з гідрохімічним очищенням системи опалення цієї школи на суму 199 тис.грн., проведено ремонт системи опалення в 2-х спортивних залах на суму 38,8 тис. грн. Загальна витрачена сума на утримання навчального закладу за період 2015-2016 роки – 3256,4 тис.грн.. Рішенням Селидівської міської ради від 25.05.2016 №7/8-321 «Про створення освітнього округу №1» ЗОШ №6 визначено як опорний навчальний заклад освітнього округу №1. ЗОШ №6 включено до інфраструктурних проектів Донецької області, за якими планується покращання стану приміщень, обладнання та благоустрою території.

При підготовці ЗОШ №12 до нового навчального року із бюджету Селидівської міської ради витрачено 497 тис.грн. на поточний та капітальний ремонти.  За рахунок місцевого бюджету для дітей, які відвідують групи продовженого дня придбані комплекти спальної білизни. 

 Селидівська міська рада вітає всіх учнів з початком нового року і бажає здоровя, успіхів у навчанні та творчої наснаги.

В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-1 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-2 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-3 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-4 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-5 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-6 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-7 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-8 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-9 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-10 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-11 В Селидово пролунав перший дзвоник, фото-12
selidovo-rada.gov.ua
Селидове першийдзвоник гості школи привітання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии