Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня

Перший день осені подарував нам свято 1 вересня – День знань. Це особливий день не лише для учнів – сьогодні радіють і батьки і вчителі. У цей особливий день дорослі,привівши своїх дорогоцінних діточок у школу, самі перетворюються на дітей, згадуючи шкільні роки, однокласників, вчителів. А дітлахи, намагаються виглядати по-дорослому солідно...

Строгість, підтягнутість, діловитість гармонійно поєднуються з веселістю і святковим настроєм. У цьому, напевно, вся «родзинка» і принадність святкового дня.

В Новогродівку привітати учнів, вчителів та батьків приїхали гості з м. Курахове – помічники Народного депутата Сергія Миколайовича Сажко.

У Новогродівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 з привітанням виступив Свинаренко Олег Іванович – директор департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації. Він сказав про те, що незабаром розпочнеться реалізація проекту капітального ремонту школи і запевнив батьків, учнів, вчителів, що через деякий час школу буде просто не впізнати.

«Звісно що будуть деякі незручності але це тимчасове явище. А взагалі проект це спільне досягнення влади, педагогічного і батьківського колективу школи, відділу освіти. І сьогодні можна сказати, що ця школа набуває нового статусу, бо опорна школа це центр надання найякісніших освітніх послуг» - зазначив Олег Ігоревич.

Привітати учнівські, педагогічні колективи та батьків з початком нового навчального року у Новогродівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 ім. Т.Г. Шевченка і Новогродівську ЗОШ І-ІІ ступенів №8 завітав Едуард Олександрович Авраменко – помічник народного депутата України С.М.Сажко. До цих шкіл від народного депутата надійшов подарунок – мультимедійне та комп’ютерне обладнання.

            За традицією, учнів та вчителів зі святом вітали директора шкіл, представники відділу освіти, меценати. Найменших школяриків – першокласників, які вперше ступають на довгий шлях навчання привітали одинадцятикласники, які вже готуються до закінчення школи. Після урочистих зборів на шкільному подвір’ї всі учні розійшлися з вчителями по своїх класах на перший урок після довгих літніх канікул.

Перший день в школі закінчено, але не закінчений День знань, адже він триває для кожного з нас все життя. Тож щиро вітаємо всіх учнів, батьків, вчителів з початком навчального року та бажаємо досягти вершин у знаннях і щоб навчання давалось легко і запам’яталось на довгі роки!

Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-1 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-2 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-3 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-4 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-5 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-6 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-7 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-8 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-9 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-10 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-11 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-12 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-13 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-14 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-15 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-16 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-17 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-18 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-19 Новогродівські школи радо зустріли дітей 1 вересня, фото-20
1вересня Деньзнань школи свято привітання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии