"Режим тиші" обіцяють у вересні

Україна зі свого боку готова забезпечити "день тиші" з 1 вересня, незважаючи на те, що противник продовжує порушувати "Мінські домовленості" в частині відведення важкого озброєння і застосування озброєння. Про це повідомив командувач оперативного об'єднання "Центр" - керівник АТО на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

"Ми готові до "режиму тиші", але ми не віримо передчуттям, ми віримо перевіреній інформації та виконуємо команди", - заявив Хомчак .

Водночас, він зазначив, що українські військові відповідним чином реагують на зміни оперативної обстановки.

Генерал-лейтенант також підкреслив, що наразі  ситуація в зоні АТО характеризується як "напружена та складна". "Ми зараз перебуваємо у Мар'їнці, яка кожен день під обстрілами ... по наших підрозділах ворог застосовує артилерійські системи, танки. Перевіряється інформація, що ранком були застосовані РСЗВ" Град", - заявив він.

Нагадаємо, 26 серпня представник в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила, що Україна закликає припинити вогонь на лінії розмежування у зоні АТО до 1 вересня. 

www.5.ua
Україна АТО режимтиші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію