Донецьк привітали з Днем Незалежності України

Хоча Донецька влада відкрито відвернулась від України і намагається маніпулювати народом, все ж знайшлись у Донецьку справжні патріоти, які на День Незалежності привітали Батьківщину та нагадали що Донецьк – це Україна!

24 серпня о 6.00 з прихованих динаміків дуже гучно пролунав гімн України. Відтворення гімну було знято на відео. За реакцією перехожих на перетині вулиці Артема і проспекту Таманського видно, що музика звучала голосно і вони оберталися в сторону джерела звуку, що виходить з динаміків.

Раніше прихильник "ДНР" Роман Манекін розповів, що чув, як український гімн звучав також і на набережній Кальміуса. За попередніми даними, невідомі зняли квартиру, включили гімн України і виїхали. Тому гімн грав до тих пір, поки не знайшли господарів.

Донецьк привітали з Днем Незалежності України, фото-1

Окрім цього на набережній між проспектами Ілліча і Дзержинського з'явився напис "Донецьк - Україна. 24.08.2016".

Донецьк привітали з Днем Незалежності України, фото-2

Патріарх Кирило теж привітав Порошенка і українців з Днем незалежності. Предстоятель висловив упевненість в тому, що "миротворчі зусилля канонічної Української православної церкви і надалі сприятимуть творення громадянського миру та злагоди в суспільстві.

Донецьк гімнУкраїни ДеньНезалежності
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію