Останнє попередження Павла Жебрівського

У Краматорську під час засідання колегії Донецької облдержадміністрації 18 серпня, голова ОДА Павло Жебрівський висловив незадоволення роботою голів міст і районів над інфраструктурними проектами.

«Це останній раз, коли я роблю вам зауваження стосовно вашої неефективності і бездіяльності. Ніяких умовлянь більше не буде. Якщо така ситуація повториться через місяць під час наступного засідання колегії, я заберу гроші у всіх, у кого не буде готова ПКД на 100% і віддам їх тим, хто працює», - підкреслив Павло Жебрівський.

За інформацією департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин, на сьогодні проектно-кошторисна документація та експертні висновки для проектів, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок коштів, переміщених з тимчасово окупованої території, повністю відсутня у Волноваського району та Октябрської сільської громади. Нікольська громада виконала роботу лише на 16% . Також відстають Слов’янський та Мангушський райони (20,6% та 42,9% відповідно).

Лідерами у роботі над побудовою нової інфраструктури виявились Бахмутський, Мар’їнський та Олександрівський райони – вони повністю підготували ПКД і зробили експертні висновки по всім об’єктам. Також на 100% готові Дружківка і Селидове, а у Бахмуті ПКД готова на 98,1%.

ПавлоЖебрівський попередження інфраструктурніпректи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію