ОТРИМАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Згідно статті надано наступну інформацію:

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – виписка з Єдиного державного реєстру) в паперовій формі для проставлення апостиля надається за запитом про надання такого документа заявника шляхом звернення до уповноваженого суб’єкта державної реєстрації, яким є посадова особа територіального органу Міністерства юстиції України – головних територіальних управлінь юстиції в областях та у місті Київ).

При поданні запиту на отримання виписки з Єдиного державного реєстру заявник одночасно подає документ про оплату послуги з проставлення апостиля.

Витяг з Єдиного державного реєстру в паперовій формі надаються за запитом про надання витягу з Єдиного державного реєстру заявника шляхом звернення до уповноваженого суб’єкта державної реєстрації, центру надання адміністративних послуг або нотаріуса. Разом із запитом заявник подає документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Єдиного державного реєстру, яка складає 70 грн.

Також витяг з Єдиного державного реєстру можливо отримати в електронній формі через портал електронних сервісів виключно за умови реєстрації користувача на відповідному порталі.

Формування витягу з Єдиного державного реєстру в електронній формі здійснюється автоматично програмними засобами залежно від зазначених користувачем критеріїв пошуку. Надання витягу з Єдиного державного реєстру здійснюється після справляння сплати за надання таких відомостей з використанням платіжних систем через мережу Інтернет.

selidovo-rada.gov.ua
ЄДР виписта юридичніособи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію