Колишній міліціонер заробив в Інтернеті півмільона гривень

У Краматорську розслідується факт незаконних операцій в системі WebMoney на півмільйона гривень.

Під процесуальним керівництвом Краматорської місцевої прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом незаконного втручання у роботу автоматизованої платіжної системи WebMoney.

Встановлено, що на початку 2015 року колишній співробітник міліції одного з міст Донеччини, користуючись довірою колег, отримав доступ до персональних даних громадян України, які притягувались до кримінальної відповідальності, та зареєстрував на цих осіб облікові записи у системі WebMoney. За передачу прав доступу до вказаних фіктивних акаунтів чоловік отримав незаконну винагороду у сумі понад 1 000 доларів США.

У подальшому його спільниками, з метою переведення коштів з безготівкової форми у готівкову, через акаунти було здійснено незаконні транзакції на суму понад півмільйона гривень.

  • На даний час протиправну діяльність колишнього правоохоронця припинено. 10 серпня йому повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.361 КК  України (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації, скоєне повторно за попередньою змовою групою осіб), – повідомляють у прокуратурі.
www.dotb.dn.ua
WebMoney гроші злочин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію