Ситуація на КППВ 12 серпня

За інформацією Держприкордонслужби України, за минулу добу на контрольних пунктах в'їзду-виїзду пасажиро-транспортний потік зберігав динаміку. У відомстві відзначають збільшення кількості громадян і автомобілів, які перетинали лінію розмежування. В цілому вчора лінію розмежування перетнули майже 30,3 тисячі осіб та близько 4700 транспортних засобів.

Сьогодні, 12 серпня, за повідомленнями очевидців, на КППВ «Мар'їнка» на виїзд з Донецька черга тягнеться з балки. О 6:30 на в'їзд до Донецька - майже від кільця. Піших багато в обидві сторони.

На КПВВ «Новотроїцьке» на Оленівці в сторону Маріуполя черга починається далі церкви, руху немає. На Оленівку в сторону Маріуполя машин дуже багато, з черги 60 машин пільгових, на Перлині - нема никого, на митниці в сторону Маріуполя тягнеться черга 100 машин, піша черга невелика.

На КПВВ «Зайцеве» в сторону Горлівки черга простягається від стели. Рухається повільно. Дуже багато в сторону Бахмута на ДНР-митниці, черга починається за поворотом, рух слабкий.

КППВ Мар'їнка Зайцево кордон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію