День Національної поліції України відзначили у Покровську

Четвертого серпня наша держава вперше відзначила День Національної поліції України. Урочистий захід з нагоди свята відбувся у м.Покровськ біля Будинку культури ШУ «Покровське ». Розпочався захід традиційно з Гімну України і виносу Державного Прапора

Розпочали захід традиційно із  Гімну України і виносу Державного Прапора. Начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, підполковник Юрій Гречишкін запропонував вшанувати хвилиною мовчання колег, які загинули при виконанні своїх службових обов’язків, після чого привітав присутніх  зі святом.

Після цього слово було надане настоятелю Свято-Миколаївського храму, протоієрею Олександру Калашнікову. Він побажав достойно носити погони, як символ довіри українського народу, щоб Бог дарував сили, зміцнював, беріг та благословляв кожного із працівників поліції та членів їх родин.

Свої привітання і слова вдячності за сумлінну працю виловив голова Покровської міської ради Руслан Требушкін. До цих слів приєднались голова Покровської райдержадміністрації Анатолій Шишко і голова Покровської райради Михайло Костюк.

Селидівський міський голова Віктор Ремізов щиро привітав службовців Національної поліції України та побажав їм міцного здоров’я, стійкості, наснаги та невичерпної життєвої енергії і, звичайно ж, мирного неба над головою для успішного виконання почесного обов’язку перед Батьківщиною.

Також, слово було надане Мирноградському міському голові Олександру Брикалову, заступнику голови Добропільської райдержадміністрації Василю Переймі, заступнику Добропільської райради  Олександру Кормільцеву, секретарю Авдіївської міської ради Артему Сабадашу та іншим.

Учасники художньої самодіяльності м.Покровськ показали декілька номерів.

Деяких службовців Національної поліції було відзначено Почесними грамотами і Подяками від районних та міських рад. Від нашого міста Почесними грамотами було нагороджено 9 поліцейських, але на заході з них змогли бути присутніми тільки 5.

Керівництво Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області зазначило, що позитивих результатів у роботі було досягнуто завдяки плідній співпраці з керівниками райдержадміністрацій і органів місцевого самоврядування регіону.Селидівський міський голова Віктор Ремізов був відзначений Подякою за активну взаємодію з органами поліції, надання дієвої матеріальної допомоги та у зв’язку з відзначенням 1-ї річниці Дня національної поліції України.

Завершили захід Державним Гімном і спільними фотознімками.

Поруч із Будинком культури були виставлені поліцейські автомобілі, які могли роздивитись усі охочі.

День Національної поліції України відзначили у Покровську, фото-1 День Національної поліції України відзначили у Покровську, фото-2 День Національної поліції України відзначили у Покровську, фото-3 День Національної поліції України відзначили у Покровську, фото-4 День Національної поліції України відзначили у Покровську, фото-5 День Національної поліції України відзначили у Покровську, фото-6 День Національної поліції України відзначили у Покровську, фото-7 День Національної поліції України відзначили у Покровську, фото-8
День Національної поліції України відзначили у Покровську, фото-9
selidovo-rada.gov.ua
Деньполіції поліціяДонецькоїобласті ДеньНаціональноїполіціїїУкраїни першесвяткування привітання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію