В Україні зменшені акцизи на імпорт старих автомобілів

Кабінет міністрів підтримав і направив Президенту України Петру Порошенко рекомендації щодо підписання закону «Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ« Перехідні положення »Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

«Законопроект був розроблений з метою стимулювання розвитку ринку автотранспортних засобів в Україні та створення для громадян України умов придбання доступних легкових автомобілів для особистого користування», - додали в прес-службі.

Верховна Рада змінила правила оподаткування податком операції з продажу автомобілів, що були у вжитку. Тепер податкове навантаження на покупця такого засобу пересування значно зменшується.
Раніше кілька десятків народних депутатів звернулися до Президента Петра Порошенко з проханням найближчим часом підписати закон про зменшення акцизів на імпорт старих автомобілів.

Нагадаємо, 16 червня голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон №3251 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку в країні ринку старих автомобілів.

акцизи імпорт авто з Європи зниження акцизів на авто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію