Зі святом Високомобільних десантних військ Збройних Сил України!

 Другого серпня в Україні відзначається професійне свято так званих "крилатих піхотинців" - День Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

День відзначається згідно з Указом Президента від 27 липня 2012 року щорічно цього дня. Повітряно-десантні війська України виникли після проголошення нашою країною незалежності, до їхнього складу були включені частини армійської авіації, повітряно-десантні та десантно-штурмові частини повітряно-десантних військ, а також частини забезпечення та інфраструктура повітряно-десантних військ на території України. У подальшому, на цій основі розпочалось створення аеромобільних військ України.

У липні 2012 року аеромобільні війська України отримали нову назву: «Високомобільні десантні війська України». Високомобільні десантні війська – окремий рід військ Збройних Сил України, який призначений для дій у тилу противника, дій у ході спеціальних, антитерористичних та миротворчих операцій і виконання завдань, які неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами.

ВДВ, до складу яких входять повітряно-десантні та аеромобільні частини, спроможні швидко реагувати на різноманітні загрози та виклики, виконувати завдання за призначенням в умовах, що характеризуються високими маневреністю та автономністю дій. З’єднання, частини і підрозділи високомобільних десантних військ діють як повітряний десант та ведуть десантно-штурмові (аеромобільні) дії.

З початку бойових дій на сході нашої країни Високомобільні десантні війська разом з іншими частинами та підрозділами Збройних Сил України героїчно протистоять агресору, щоденно, кров’ю і потом, а іноді й ціною власного життя підтверджуючи слушність відомого девізу ВДВ: «Ніхто, крім нас!»

www.ukrinform.ua
ВДВ Ніхто крім нас День Високомобільних десантних військ Збройних Сил України крилаті піхотинці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію