Органи управління Селидівської виправної колонії пройшли тренування

В Селидівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№82), згідно з планом організаційно-практичних заходів щодо цивільного захисту і мобілізаційної роботи відбулося планове штабне об’єктове тренування, в ході якого була відпрацьована схема оповіщення особового складу, також проведена перевірка дії невоєнізованого формування установи під час виникнення надзвичайної ситуації природного характеру.

Головною цілю цього тренування є удосконалення навичок керівного складу у приведенні підпорядкованих органів управління та сил цивільного захисту установи в готовність до дій за призначенням, організації і проведені аварійно-рятувальних робіт у разі виникнення НС; планування та злагодження дій для своєчасної ліквідації наслідків стихійного лиха.

Згідно за сценарієм, відбулась різка зміна погодних умов, а саме: значне підвищення температури повітря, яке може сприяти виникненню пожежі та створити загрозу життю і здоров’ю людей.

У найкоротший термін керівнику тренування необхідно було з’ясувати та оцінити обстановку, прийняти грамотне рішення для здійснення заходів щодо зниження впливу природного стихійного лиха на роботу установи, націлити підлеглих на сумлінне і відповідальне відношення до проведення навчань.

Органи управління Селидівської виправної колонії пройшли тренування, фото-1 Органи управління Селидівської виправної колонії пройшли тренування, фото-2 Органи управління Селидівської виправної колонії пройшли тренування, фото-3

Учасники тренування відпрацювали у процесі навчання навички спільних дій при виникненні надзвичайних ситуацій природного характеру.

Підчас тренування були виявлені недоліки з боку приміщень для укриття співробітників та засуджених. Для усунення цих недоліків адміністрацією установи складені та надіслані до благодійних фондів України листи з проханням про гуманітарну допомогу, щодо обладнання приміщень для тривалого укриття співробітників та засуджених.

Треба визначити необхідність подібних тренувань для удосконалення професійних знань та надбання цінного досвіду і навичок, підвищення якості організаційної, практичної роботи із забезпечення безпеки і відпрацювання порядку дій при надзвичайних ситуаціях.

selidovo-rada.gov.ua
Селидівська виправна колонія №82 керівництво тренування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции