Одруження за добу: в Україні для одруження не треба чекати місяць

В українському уряді взялися за сімейні цінності. Там вирішили прискорити процедуру одруження і скасувати розлучення. Запуск пілотного проекту запланували за два тижні. Буде скасовано місячне очікування реєстрації шлюбу. Одружитися за день можна буде в Маріуполі та Сєверодонецьку, а жителі окупованого Криму зможуть швидко взяти шлюб у Херсоні. Також пілотний проект тестуватимуть у Києві, Одесі та Львові. Досі оформити родину швидко було можливо лише з відповідними довідками. Укласти шлюб негайно закон дозволяє, якщо наречена вагітна, є спільні діти або існує загроза для життя одного з молодят. Урядовці вирішили урівняти всіх. Молодятам більше не доведеться чекати місяць. Можна просто прийти до РАГСу, подати заяву і того ж дня стати чоловіком і дружиною.

Міністр юстиції 30-денну відстрочку називає пережитком радянщини. А пілотний проект – кроком уперед. "Ми ще так само будемо готувати місцеві громади і самоврядування до того, що з нового року вони повністю заберуть ці повноваження на себе", - пояснив Павло Петренко. Прем'єр-міністр ініціативу підтримує. І навіть пропонує йти далі. 
"Заборонити розлучення! Всі думають, що я пожартував, але я вважаю, що родина – це найвища цінність, яка є у людини", - сказав Володимир Гройсман. 
Заборонити розлучення урядовці не наважились, а от на пілотний проект одруження за добу, згоду дали.
Тим часом самі молодята нарікають на інший пілотний проект – подачу заяв на шлюб онлайн. Інтернет-портал, кажуть вони, уперто не приймає документи, вимагає особисто прийти до обраного РАГСу або наполягає на електронному підписі.
ТСН
Одруження за добу пілотний проект Маріуполь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции