"В кого є можливість - повертайтесь!"

"У кого есть возможность – возвращайтесь!", - звернувся до бойовиків чоловік, звільнений завдяки програмі СБУ.

Завдяки програмі СБУ "На тебе чекають вдома" звільнено від кримінальної відповідальності та повернуто до мирного життя чергового учасника незаконного збройного формування т.зв. "ДНР".

Мешканець міста Селидове на Донеччині приєднався до бойовиків у червні 2014 року. Протягом місяця чергував на блокпосту терористів у селі Піски. Після чого розчарувався в ідеях "новороссии", втік на підконтрольну українській владі територію та тривалий час переховувався у знайомих та родичів.

Почувши про програму СБУ "На тебе чекають вдома", чоловік добровільно звернувся до правоохоронців. Перевірка СБ України встановила, що під час короткочасного перебування у складі теругруповання він не застосовував зброю та не залякував мирних громадян.

Селидівський міський суд взяв до уваги матеріали досудового слідства та звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Демонструючи ухвалу суду, колишній учасник незаконного збройного формування закликав бойовиків не боятись повертатися додому за його прикладом: "У кого есть возможность – возвращайтесь!".

Телефон довіри:

* 066-074-65-21 (МТС);

* 063-781-90-46 (Life)

СБУ програма повернення бойовиків на тебе чекають вдома
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции