МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ ТА СПІВПРАЦІ: реабілітація учасників АТО

За участю секретаря Новогродівської міської ради Мусейко К.І. 22.07.2016 у залі засідання Новогродівської міської ради, пройшла зустріч начальника відділення забезпечення Покровсько-Селидівського об’єднаного міського військового комісаріату полковника Чайки А.С. та інших представників військового комісаріату, з учасниками антитерористичної операції на сході України демобілізованими з армії.

допомога бійцям АТО

Основною метою зустрічі  було покращення надання комплексу послуг для демобілізованих військових, задоволення потреб соціального та медичного характеру. У розмові брали участь керівники структурних підрозділів Новогродівської міської ради, представники Новогродівської центральної міської лікарні, КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівка», Новогродівського міського центру зайнятості, відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м.Новогродівці Донецької області та головний спеціаліст відділу економіки Новогродівської міської ради.

Присутні були ознайомлені з порядком надання соціальних послуг в управлінні соціального захисту населення у м.Новогродівка, центрі соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Новогродівської міської ради, з можливістю отримання учасниками бойових дій та членів їх сімей путівок на безкоштовне санаторно-курортне лікування  та психологічну реабілітацію, забезпечення засобами пересування і протезно-ортопедичними виробами, порядком відбору та направлення на лікування в обласний госпіталь, з можливостями соціально-медичної та соціально-психологічної адаптації в м.Новогродівка.

Серед порушених учасниками АТО питань найбільш виникали дискусії щодо виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво для учасників АТО, допомоги у придбанні медикаментів та наданні безкоштовного лікування. Кожний отримав обґрунтовану відповідь компетентними спеціалістами.

Допомога бійцям АТО 1
Допомога бійцям АТО 1

Наприкінці зустрічі секретар Новогродівської міської ради Мусейко К.І., запропонував усім бажаючим надати пропозиції за питаннями, які розглядалися на зустрічі, та запевнив, що подібні зустрічі будуть регулярними: «Ми відкриті для спілкування та співпраці». Для отримання консультації з питань чинного законодавства, компенсації оплати комунальних послуг, проведення медичної діагностики, психолого-психіатричної допомоги, фізичної  реабілітації та інших соціальних гарантій, які надає держава для учасників АТО необхідно звертатись до Покровсько-Селидівського ОМВК, відділу з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новогродівської міської ради, УСЗН м.Новогродівка, КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівка» та інших установ.

Шановні учасники АТО, дякуємо Вам за мужність та героїзм, проявлений під час охорони східних рубежів України, захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

 

Відділ з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та

цивільного захисту населення Новогродівської міської ради

Новогродівська міська рада Мусейко К.І. зустріч з демобілізованими бійцями АТО права та пільги для учасників АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции