Вшанування пам'яті Володимира Висоцького в Києві

   23.07.16р. літній театр "Мушля", що знаходиться в Мар'їнінському парку м. Києва вітав гостей вже традиційного бард-фесту "Охріпшая душа", який проводиться у м. Києві на вшанування пам'яті Володимира Висоцького.
   До вже постійних учасників заходу приєднались нові. Фестиваль стає міжнародним. Пречудово запалював виконанням пісень В.Висоцького автор і виконавець з Німеччини Герд Крамбер. За часів НДР він був дисидентом.
   Як завжди вразила своїм неповторним співом під бандуру заслужена артистка України Світлана Мирвода. Не менш цікавими були і її виступи під акомпонемент гітари.
   Кульмінацією вечора став виступ гурту "Fata Morgana ".
Вже стало доброю традицією, що фронтмен гурту, а також автор ідеї фесту "Охріпшая душа" Ігор Роман, щоразу радує слухачів новою піснею. І цього разу була нова річ, присвячена В.Висоцькому. "Ця вистава-наше життя!"- звучало голосно і велично.
Чисельні гості фестивалю вдячно аплодували і вигукували :"Браво!" і "Молодці". Але найбільше вразила відома шахтарська пісня В.Висоцького "Чорне золото", яка пролунала українською. У виконанні автора перекладу Ігоря Романа, вона прозвучала переконливо, бо сам він - колишній шахтар, син шахтаря з Горлівки вклав у переклад і виконання всю свою високопатріотичну душу.
   На переконання пана Ігоря? Висоцький, якби був живий , то неодмінно був би по нашу сторону барикад у війні з рашистсько-путлерівською нечистю. Про успіх пісні українською засвідчили гучні аплодисменти. А про те,що творчість Висоцького не втрачає і сьогодні свого гостросоціального спрямування засвідчує те, що з залу пролунало: "Молодці! Насалика (міністра енергетики, який веде перемовини про поставки вугілля з окупантами,а українські шахти закриває) - у відставку!"

Саме такою була одна з вимог нещодавньої акції шахтарів під стінами КМ.
   По завершенню фестивалю всі виконали Славень України.
Володимир Висоцький був серед нас разом з усіма!

 

Автор допису – Олег Богданович.
Світлана Мирвода_nВасиль Живосил_nігор Роман_n

Вшанування пам'яті Володимир Висоцький концертна программа у Києві
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции