Водіння у нетверезому стані відобразиться на сімейному бюджеті

Верховна Рада, 7 липня 2016 року, прийняла зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення, збільшивши втричі штрафи за керування в нетверезому вигляді.

Відповідно до закону, за керування в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом ліків, передбачається штраф від 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 10 200 гривень) і позбавлення права керування на 1 рік.

У попередній редакції Кодексу про адміністративні правопорушення, за керування в нетверезому вигляді передбачався штраф в 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 400 гривень).

Повторне, протягом року керування в нетверезому вигляді, карається штрафом в 1 200 неоподатковуваних мінімумів доходів (20 400 гривень) і позбавленням права керування на 3 роки.

За вживання водієм алкоголю або наркотиків після ДТП або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медогляду, передбачається штраф у розмірі 1 200 неоподатковуваних мінімумів (20 400 гривень) і позбавлення права керування на 3 роки або адміністративний арешт на 15 діб.

Адміністративна відповідальність збільшення вартості штрафів водіння у нетверезому види посилено покарання правопорушників
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции