Повернення додому за програмою СБУ "На тебе чакають вдома"

Служба безпеки України у рамках реалізації програми "На тебе чекають вдома" повернула до мирного життя мешканця одного з районів Донецької області – колишнього учасника незаконних збройних формувань.

У червні 2014 року чоловік намагався виїхати потягом через Донецьк на заробітки до Росії. В обласному центрі його затримали представники одного з незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР". Вони побили чоловіка, відібрали у нього всі документи та примусили вступити "на військову службу" до бандформування бойовиків.

У складі незаконного збройного формування "новоспечений бойовик" перебував майже місяць. Він здійснював зі зброєю в руках патрулювання залізничного вокзалу у Донецьку. Згодом чоловіку вдалося повернути документи, з якими він відразу виїхав на підконтрольну українській владі територію.

Побоюючись кримінального переслідування, колишній бойовик переховувався майже два роки. Дізнавшись про умови Програми СБ України "На тебе чекають вдома", чоловік вирішив скористатись її можливостями та добровільно звернувся до правоохоронних органів з відповідною заявою.

На сьогодні колишній бойовик разом з дружиною проживає вдома та має всі підстави сподіватися на звільнення від кримінальної відповідальності.

Телефон довіри:

* 066-074-65-21 (МТС);

* 063-781-90-46 (Life)

5nQ_OH3AXmE

Програма СБУ "На тебе чекають вдома" чоловік примушений приєднатись до бойовиків повернувся додому відео
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции