Голова ОДА Жебрівський з робочим візитом приїздив до Новогродівки

20 липня 2016 року з робочим візитом у нашому місті побував голова обласної державної адміністрації,керівник військово-цивільної адміністрації П. І.Жебрівський. Планом робочого візиту Павла Івановича було передбачено обговорення двох основних питань: реалізація інфраструктурних проектів та питання децентралізації. На зустрічі були присутні керівництво  міста Новогродівка в особі міського голови Л.М.Білецької, першого заступника міського голови Л.П.Булі, а також начальник відділу освіти м.Новогродівка, начальник економічного відділу, начальник управління міського господарства, начальник діловодства та кадрової роботи, начальник Новогродівської дільниці Селидівського УПКХ компанія «Вода Донбасу».

            У період з листопада 2015 і до початку червня поточного  року у місті розроблено понад 30 проектів, спрямованих на розвиток інфраструктури міста Новогродівка. Розпорядженням голови обласної державної адміністрації,керівника військово-цивільної адміністрації у нашому місті визначено 17 проектів, які будуть реалізовані до кінця 2016 року та у 2017 році. Загальна сума реалізації всіх сімнадцяти проектів складає 75 млн. гривень. Передбачено із співфінансування цих проектів з міського бюджету.

            Під час робочого візиту Павло Іванович звернув увагу всіх присутніх на важливість та необхідність реалізації кожного проекту. На сьогоднішній день є потреба у встановленні підкачувальної насосної станції на вулицях Молодіжна та Фестивальна. Зі слів начальника Новогродівської дільниці Селидівської УПКХ «Вода Донбасу» Ляшенка Є.О. місто користується послугами Карлівської водопідкачувальної станції, сполучення з якою проходить через велику кількість населених пунктів. У зв’язку з цим регулювати тиск води у м.Новогродівка стає неможливим без додаткової підкачувальної станції. Вже сьогодні у квартирах мешканців великоповерхових будинків (а це 2/3 частини всіх новогродівців) водопостачання здійснюється з перебоями.

            Колишній дитячий садок «Сніжинка» не функціонує понад 17 років. У 2014 році цей навчальний заклад було передано до комунальної власності Новогродівської територіальної громади. Після проведення капітального ремонту будівлі планується відкрити «Центр розвитку дитини», де надаватимуться якісні освітні послуги з позашкільної освіти дітям від 6 до 16-17 років.

            Проект «Капітальний ремонт Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, по вулиці Паркова, 30 в м.Новогродівка Донецької області» - це проект створення опорного загальноосвітнього навчального закладу в нашому місті. Проектом передбачається не тільки капітальний ремонт будівлі школи, а і створення на території навчального закладу спортивно-розважального комплексу європейського зразка. Директор департаменту капітального будівництва Ю.О. Винокуров (саме цьому департаменту рішенням сесії міської ради делеговано повноваження замовника) більш докладно доповів про хід проведення тендерної процедури та початку капітального ремонту опорної школи в нашому місті. З його слів ремонт школи №7 розпочнеться десь у першій половині вересня поточного року.

            На зустрічі обговорювались проекти щодо капітального ремонту дорожнього покриття (5-ти вулиць), освітлення центральних вулиць міста, реконструкції та озеленення скверу ім. Тараса Шевченка, закупівлі двох машин для збору та транспортування вторинних відходів.

            Крім цього, Павло Іванович звернув увагу на розроблену проектно-кошторисну документацію стосовно капітального ремонту ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 імені Тараса Шевченка та створення діагностичного центру. Міський голова Л.М.Білецька звернула увагу обласного керівництва на необхідність будівництва ліфта у міській лікарні для підйому хворих, що знаходяться у тяжкому стані. Керівництвом Донецької області було наголошено на актуальності і необхідності реконструкції міської поліклініки та приймального покою. Усі три проекти (капітальний ремонт школи №10, діагностичний центр та приймальний покій) було внесено в обласний план реалізації інфраструктурних проектів. Людмила Михайлівна відзначила,що реалізація цих проектів дасть можливість новогродівцям отримувати якісне медичне обслуговування у відремонтованих кабінетах з сучасним обладнанням, оновиться прийомний покій у стаціонарному відділенні міської лікарні, а учні, вчителі та батьки школи імені Тараса Шевченка отримають найкомфортніші умови навчання та перебування в сучасному навчальному закладі.

Друге питання робочого візиту П.І. Жебрівського - питання децентралізації. Від обласного керівництва надійшла пропозиція керівництву міста Новогродівка  про створення об’єднаної територіальної громади з центром у м.Селидове (Селидове – Новогродівка – та сільські населені пункти, що розташовані поблизу). Міський голова Л.М.Білецька і депутат міської ради Є.О.Ляшенко чітко висловили як свою власну думку, так і позицію більшості мешканців територіальної громади проти приєднання нашого міста до Селидівської територіальної громади.

Павло Іванович запропонував провести круглий стіл з керівниками міст Новогродівка, Селидове та Покровського району, де розглядатимуться нові пропозиції від цих територіальних громад з приводу децентралізації.

Обласному керівництву було представлено презентацію всіх розроблених проектів по нашому місту. Павло Іванович відзначив таке величезне прагнення і бажання розвивати наше місто, ставати кращим, сучасним. 

Робочий візит П.Жебрівського в Новогродівку реалізація інфраструктурних проектів децентралізація.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции