Вітаємо з Днем народження!

Від імені співробітників колективу сайту «Новогродівка-Селидове 06237.com.ua» та редакції газети «Регіональні весті», щиро вітаємо з Днем народження, Сергія Миколайовича Сажко - народного депутата Верховної Ради України!

Сердечно дякуємо, за проявлені Вами цілеспрямованість, компетентність, терпіння, об'єктивність і багато інших позитивних якостей, якими Ви володієте! Висловлюємо величезну подяку за те, що Ви усією душею підтримуєте наш рідний край, працюєте над розвитком міст та підприємств Донбасу. Ваша робота є неоцінимим вкладом у розвиток нашої культури, освіти, суспільства. Завдячуючи Вашим зусиллям, наші міста стають кращими. Дякуємо за приклад відмінної роботи, який надихає суспільство йти до високих цілей, орієнтуючись на людину, яка справді працює задля блага країни!

Бажаємо, щоб високе почуття відповідальності, разом з досвідом, дарували Вам невичерпну енергію і стали помічниками у Вашій праці. Будьте завжди здорові, сильні духом, молоді душею! Нехай щастя буде Вашим вірним супутником, а удача - найкращою подругою! І нехай кожен день життя приносить лише нові радощі, а всі справи завжди і всюди будуть Вам під силу!

Зі святом Вас, Сергій Миколайович, і нехай у Вашій душі завжди живе надія і віра у світле, правильне майбутнє!

Директор – головний редактор

С.А.Бережной

привітання Сергія Сажко з Днем народження привітання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции