"Ощадбанк" попереджає переселенців про процес виготовлення електронних пенсійних посвідчень

"Ощадбанк" попередив переселенців, що процес виготовлення електронних пенсійних посвідчень може зайняти багато часу. Про це йдеться в роз'ясненні "Ощадбанку" щодо інформації "КримSOS" про перенесення термінів початку виготовлення електронних пенсійних посвідчень.

"Як ми повідомляли раніше, 1 серпня 2016 року" Ощадбанк "починає виробляти і обмінювати існуючі платіжні картки на електронні пенсійні посвідчення. Працівники "Общабанка" звертають увагу на те, що процес обміну є тривалим, а тому просять переселенців не поспішати зі зверненнями до відділень банку в перших числа серпня, щоб не створювати черг", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 №167, з 1 липня 2016 року, виплата пенсій та інших соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, повинна здійснюватися тільки через відділення "Ощадбанку". Цією постановою, зокрема, передбачено, що виплата (продовження виплати) пенсії внутрішньо переміщеним особам, з липня поточного року буде здійснюватися виключно через мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України".

"Ощадбанк" має розпочати виготовляти і міняти існуючі платіжні картки на платіжні карти - пенсійні посвідчення з ЕЦП не пізніше ніж з 1 серпня 2016 року.

Ощадбанк виготовлення посвідчень електронні пенсійні посвідчення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции