300 тис. гектарів землі Донецької області потербують розмінування

Донецька область потребує допомоги міжнародних партнерів з розмінування територій. Про це сьогодні, під час зустрічі з делегацією гуманітарної підгрупи ОБСЄ в Краматорську, повідомив голова облдержадміністрації Павло Жебрівський.

За його словами, зараз необхідно перевірити на наявність вибухонебезпечних предметів майже 300 тисяч гектарів, тільки підконтрольній українській владі території. Щодня піротехніками ГСЧС ведеться копітка робота, але її недостатньо, оскільки масштаби завдань великі.

«Дуже потрібне сприяння ОБСЄ в питанні розмінування територій, щоб не гинули люди. Адже мінних карт окупованої частини області ми не маємо », - підкреслив голова Донецької ОДА.

Він зазначив, що необхідне обладнання від міжнародних донорів, вже почало надходити, але його поки мало. «Також необхідно прискорити процедуру отримання іноземними фахівцями ліцензій на виконання розмінування в Україні. Крім цього, будемо вдячні за допомогу в організації навчальних тренінгів для наших рятувальників », - підкреслив Павло Жебрівський.

lifedon.com.ua
Донецька область заміновані території потреба в розмінуванні обережно міни міни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции