В Селідово встановили інформаційний знак на захист криниці

На багаточисельні прохання та звернення мешканців міста Селидове щодо необхідності вжиття заходів стосовно мийки транспортних засобів біля джерела по вул.Свердлова, депутатом Селидівської міської ради Стариком І.О., за участю працівників КП «Комунальник» Селидівської міської ради (директор – Гомзін О.І.) та Селидівського відділення поліції Красноармійського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області (начальник – Рогойський П.І.), був встановлений відповідний інформаційний знак.

Згідно Рішення виконавчого комітету Селидівської міської ради № 5/70–1224 від 28.07.2010 «Про затвердження Правил благоустрою в м.Селидовому» в п.6.12.6 зазначено, що мийка автомашин у громадських дворах та інших невстановлених для цих цілей місцях заборонена. Порушників буде притягнуто до відповідальності за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП):

«Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -  тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

"Стаття 152 із змінами, внесеними згідно із Законом №55/97-ВР від 07.02.97, в редакції Закону №1825-VI від 21.01.2010".

 За 2016 рік в м.Селидове було проведено 4 засідання адміністративної комісії, розглянуто 6 протоколів. Керуючись ст.152 КупАП було прийнято 2 постанови про адміністративну відповідальність на суму 2380 грн.

До Селидівського відділення поліції Красноармійського відділу поліції ГУНП в Дон.обл. був направлений лист щодо забезпечення контролю за належним дотриманням Правил благоустрою в м.Селидовому та прийняття вищезазначених покарань для порушників.

selidovo-rada.gov.ua
Селідово криниця захистимо криницю інформаційний знак заборона мити автівки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции