28-річний селідовчанин не зміг пояснити правоохоронцям навіщо залишив собі знайдену гранату

Правоохоронці та волонтери у Донецькій області постійно нагадують жителям зони проведення АТО про небезпеку, на яку люди наражають себе та оточуючих, коли знаходять невідомі предмети схожі на вогнепальну зброю, боєприпаси та вибухіонебезпечні речі. Однак, за невідомих багатьом причин, несвідомі громадяни, не поспішають повідомляти поліцейських про небезпечні знахідки, а деякі навіть залишають собі на згадку, забуваючи про безпеку власного життя.

Так днями, під час профілактичного відпрацювання території обслуговування, співробітники Селидівського відділення поліції, звернули увагу на чоловіка з підозрілим предметом в кишені шортів.

Під час перевірки документів у чоловіка і огляду його особистих речей, в присутності понятих, правоохоронці встановили, що підозрілим предметом є граната Ф-1. Страшно навіть уявити, скільки біди вона могла принести, якби пильність правоохоронців не привела до виявлення цієї небезпеки.

Правопорушником виявився 28-річний місцевий житель. Молодик пояснив, що цю гранату він знайшов біля будівлі місцевої аптеки і вирішив залишити собі.

«Залишив сам не знаю для чого», - говорить затриманий.

Достовірність його показань буде перевірена в ході досудового розслідування.

Небезпечна знахідка вилучена і направлена ​​на експертизу, а її господареві, доведеться відповідати перед законом за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Таким чином правопорушник може відправитися у в'язницю на термін до 7 років.

граната Селидово небезпечна знахідка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции