Тарифи вгору: електроенергія буде дорожча на 95-160% з вересня

За заявою голови Укренерго, підставою для підвищення тарифів стала нестабільна економічна ситуація в країні, необхідність інвестицій в інфраструктуру енергомереж і будівництво нових потужностей.

Тож головною подією липня стала заява, про підвищення тарифів на електроенергію на 95-160% з 1 вересня 2016 року, в усіх регіонах і областях України.

Крім того, керівник Укренерго Всеволод Ковальчук, каже, що підготував заборону на імпорт пристроїв, для економії електроенергії. Він пояснив це тим, що дані пристрої не перевірялися на можливість роботи в українських електромережах. Тому необхідно заборонити їх імпорт на територію України.

"Так, дійсно c 8 липня заборонений імпорт в Україну пристроїв для економії електроенергії", - прокоментував ситуацію представник митного відомства.

Нагадаємо, раніше колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна повинна прийти до "реальної ціни" на електрику для населення за два роки. Це буде вже четвертий етап зростання тарифів, з п'яти, передбачених Постановою Національної комісії. Поточні тарифи будуть діяти до 31 серпня 2016 року. Після цього ціни на електрику виростуть ще двічі - з 1 вересня 2016 року і з 1 березня 2017 року

official1.in.ua
подорожчання електроенергії тарифи в Україні електроенергія в вересні вартість за користування електроенергією
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции